O firmie

Od 2016 zajmujemy się projektowaniem elementów ze stali. W związku z szybko rozwiającym się rynkiem e-commerce postanowiliśmy wspomóc przedsiębiorców naszym doświadczeniem.
Zaczęliśmy produkcję wózków do kompletowania zamówień.
Dzięki nim nasi klieńci zwiększyli liczbę nadanych przesyłek.
Cechuje nas elastyczne podejście do klient już od jednej sztuki. Terminowośc i jakość wykonnia.
Wózki magazynowe do kompletacji zamówień są naszą specjalnością.
Sprawne organizowanie sprzedaży i zarządzanie magazynem wymaga odpowiednich narzędzi. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba kompletowania zamówień składających się z więcej niż jednego produktu, pojawia się problem organizacji miejsca pracy. Stworzyliśmy rozwiązanie, które pozwala sprawnie kompletować wszystkie elementy zamówienia, uniknąć pomyłki oraz efektywnie organizować czas i pracę. Tym rozwiązaniem są nasze wózki do kompletacji.


Do produkcji prezentowanych mebli zastosowana została najnowocześniejsza technologia, która pozytywnie wpływa na ich wzornictwo, estetykę wykonania, jakość oraz solidność.

W 2019 roku wprowadziliśmy kosze magazynowe które służą naszym klientą do przewożenia spakowanych paczek do wydania kurierowi. Wykonane są z elementów spawanych i malowane proszkowo.

Artykuły które uzupełniają naszą ofertę są kuwety, idealnie nadają się na zbieranie zamówionych towarów.
Posiadamy bogaty wybór, od różnych szerokości, wysokości, głębokości. Największym powodzeniem cieszą się kuwety z okienkiem inspekcyjnym które idealnie współgrają z naszymi wózkami do kompletacji.

Otwieramy się również na nietypowe realizacje dla naszych klientów - jeśli masz jakąś wizję wózka, kosza itp która pomoże Tobie w pracy napisz do nas.
Na pewno Ci pomożemy i doradzimy.Zapraszamy do zakupów

 

© Remedy Template by Maxsote
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl