Referencje

www.pelnykosz.pl
Wieloletnia współpraca z firmą wozekmagazynwy.pl opiera się na dostarczaniu rozwiązań magazynowych. Są to między innymi wózki do zbierania zamówień. Ich obecność wyraźnie poprawiła warunki pracy magazynu, jak również zwiększyła jego wydajność. Pracownicy, a tym samym również zarząd naszej firmy jest zadowolony z produktów dostarczanych przez firmę wozekmagazynwy.pl. Są łatwe w obsłudze, trwałe i bezpieczne w użytkowaniu. Na uwagę zasługuje również fachowe doradztwo techniczne w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań do potrzeb klienta.
BGS POLAND - Patryk Radomski


 

wozekmagazynwy.pl   jest naszym dostawcą wózków do kompletowania zamówień. Działamy w branży transportowo-logistycznej, obsługując wielu klientów – w tym sklepy internetowe. Wózki do zbierania zamówień dostarczane przez wozekmagazynwy.pl ułatwiają pracę zbieraczom i pakowaczom. Duży wybór modeli, możliwość konfiguracji, a także wygoda użytkowania i bezpieczeństwo konstrukcji – między innymi to nas przekonało do wyboru tej, a nie innej firmy. Podkreślić także trzeba konkurencyjne warunki finansowe, oferowane stałym klientom.
ESOTIC - BOGDAN BOGDAN


 Naprawkrzeslo

Szukaliśmy sposobu na poprawienie jakości i przyspieszenie pracy w naszym magazynie. Pakowacze i magazynierzy narzekali na brak odpowiednich narzędzi, ułatwiających wykonywanie obowiązków. Z pomocą przyszła nam firma wozekmagazynwy.pl , prezentując swoje wózki do kompletowania zamówień. Na jeden wózek potrafi wejść nawet do 40 zamówień. W praktyce oznacza to skrócenie czasu potrzebnego na skompletowanie wielu zleceń, a tym samym zwiększenie produktywności magazynu. Same wózki są starannie wykonane, solidne i trwałe. Nie mamy również zastrzeżeń co do ich bezpieczeństwa oraz współpracy z dostawcą.
NAPRAWKRZESLO.PL Marlena Górecka


https://spartanshop.pl/img/spartanshoppl-1409218638.jpg

Polecamy firmę wozekmagazynwy.pl jako dostawcę wózków magazynowych do kompletowania zamówień. Współpracę z w/w firma nawiązaliśmy kilka lat temu i trwa ona aż do dziś. Regularnie zamawiamy nowe wózki do kompletowania zamówień, zawsze mogąc liczyć na fachowe doradztwo i pomoc specjalistów. Wózki oferowane przez wozekmagazynwy.pl przyspieszają pracę magazynierów i zbieraczy, dzięki jednoczesnemu pomieszczeniu na wózku nawet do 40 zamówień. Sama konstrukcja wózków jest solidna i bezawaryjna.
SPARTANSHOP.PL - Marcel Pereszewski

© Remedy Template by Maxsote
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl