shape

Wózki magazynowe

Poznaj nasz produkt – wózek do kompletacji

Produkujemy wózki do kompletacji zamówień, dostępne w wielu wariantach i rozmiarach. Każdy wózek to solidna konstrukcja wykonana z najlepszych gatunków stali. Wózki wyposażone są w obrotowe koła, ułatwiające przemieszczanie i manewrowanie w ciasnych przestrzeniach magazynów i korytarzy. Każdy z dostępnych modeli wózków do kompletacji, posiada regulowany system półek, które można dowolnie konfigurować.

Dla kogo produkujemy nasze wózki do kompletacji

Dostarczamy personalizowane rozwiązania dla branży transportowej, logistycznej, magazynowej, e-commerce, a także dla hoteli, restauracji, sortowni przesyłek i firm kurierskich oraz sklepów internetowych. Nasze wózki do kompletacji ułatwiają pracę, czyniąc ją bezpieczniejszą i szybszą. Wyposażone w ergonomiczne rozwiązania, są jednocześnie łatwe w obsłudze, niezawodne i odporne na trudne warunki użytkowania. Potwierdzeniem ich solidności i bezpieczeństwa są niezbędne atesty i certyfikaty, dopuszczające do użytku.

Jesteśmy firmą, która działa elastycznie i tworzy dopasowane rozwiązania dla Państwa potrzeb. Wyróżnia nas jakość produktu i jego cena.

OPIS WÓZKA

Wózki do kompletacji zamówień, dostępne w wielu wariantach i rozmiarach. Każdy wózek to solidna konstrukcja wykonana z najlepszych gatunków stali. Wózki wyposażone są w obrotowe koła, ułatwiające przemieszczanie i manewrowanie w ciasnych przestrzeniach magazynów i korytarzy. Każdy z dostępnych modeli wózków do kompletacji, posiada regulowany system półek, które można dowolnie konfigurować. Działamy elastycznie i tworzymy dopasowane rozwiązania dla Państwa potrzeb już od jednej sztuki.

  • Udźwig półki od 100 kg.
  • Całość wykonana z profili ocynkowanych
  • Stabilna rama nośna wykonana z profili 3mm
  • Półki wykonane z blachy grubości 2mm
  • Konstrukcja skręcana na śruby
  • Ergonomiczne uchwyty

Koła

Możliwość zamontowania kół skrętnych, stałych jak i z dodatkowymi hamulcami. Wszystkie niezbędne informacje w dziale „KOŁA”.

Dostępne wymiary – istnieje możliwość ich modyfikacji